Centro Ciudad Con Terraza Grande By Sunny Residences

  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Centro Ciudad Con Terraza Grande By Sunny Residences Málaga is op 15-minuten loopafstand van het Amfitheater van Malaga gelegen en op minder dan 1 km van een top gezinsvriendelijke plek zoals het Alborania Museum van de Zee. Het appartement biedt uitzicht op de stad.

Deze accommodatie komt met een complete keuken, waar gasten hun maaltijden kunnen koken.

Dit appartement heeft een eersteklas locatie op minder dan 450 meter afstand van het Museum Carmen Thyssen en vlak om de hoek van de Heilig Hartkerk (Sagrado Corazón). Centro Ciudad Con Terraza Grande By Sunny Residences ligt binnen een korte wandeling van 13 minuten van beroemde het geboortehuis van Picasso. De accommodatie ligt op een klein stukje lopen van het Centre Pompidou Málaga. Het appartement is op slechts 1 km verwijderd van van Málaga station.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Centro Ciudad Con Terraza Grande By Sunny Residences Málaga
Urban Suite 4
Mobiele prijsaanbieding

Urban Suite 4

6.1
Aangenaam 24 beoordelingen
2 m van de accommodatie
USD 135 USD 122
per nacht
Moderno Apartamento 3 En Calle Marmoles
Mobiele prijsaanbieding

Moderno Apartamento 3 En Calle Marmoles

2 m van de accommodatie
USD 239 USD 215
per nacht
Your Home In Malaga Centro & Parking Free
Mobiele prijsaanbieding

Your Home In Malaga Centro & Parking Free

24 m van de accommodatie
USD 253 USD 228
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Barbecuefaciliteiten

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerVUT/MA/87217
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Centro Ciudad Con Terraza Grande By Sunny Residences gelegen?
      Centro Ciudad Con Terraza Grande By Sunny Residences is in de wijk Malaga Centro gesitueerd, op 15-minuten wandelafstand van het Amfitheater van Malaga.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Centro Ciudad Con Terraza Grande By Sunny Residences?
      Populaire plekken in de buurt van Centro Ciudad Con Terraza Grande By Sunny Residences zijn onder andere het Centre Pompidou Málaga, het Amfitheater van Malaga, het geboortehuis van Picasso.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Los Monaguillos en Restaurante La Barbacana restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in dit appartement?
      Draadloos internet is gratis beschikbaar in dit appartement.
    • Is er een keuken in Centro Ciudad Con Terraza Grande By Sunny Residences?
      Bij Centro Ciudad Con Terraza Grande By Sunny Residences kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een vaatwasser.
    • Zullen we genieten van het uitzicht vanuit onze kamer in het appartement?
      Ja, kamers van het appartement bieden uitzicht op de stad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Centro Ciudad Con Terraza Grande By Sunny Residences Málaga

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten